NOVI STRUČNI SURADNIK DV OREPČIĆI

Dječji vrtić Orepčići s 01.02.2019. zaposlio je stručnog suradnika psihologa. Na radno mjesto primljena je Helena Žagar, diplomirana psihologinja (profesorica) te edukantica terapije igrom za djecu. Zadaća psihologa u vrtiću jest da prati psihomotorički razvoj djece te pruža podršku u radu odgajatelja, nadopunjujući odgojno – obrazovni rad novim saznanjima te praktičnim idejama iz područja ranog i predškolskog odgoja. Direktan rad s djecom odvija se putem grupnih radionica i to vezano za specifične teme (npr. razvoj samopouzdanja, poticanje kreativnosti, jačanje socioemocionalnog razvoja, itd.) Po potrebi i u dogovoru i suradnji s roditeljima, radi i individualno s djecom.
Osim toga, ovdje je i da roditeljima pruži podršku te odgovori na eventualna pitanja i nedoumice vezane za razvoj djeteta (motorički, kognitivni i socio – emocionalni), specifične teme kao što su adaptacija na vrtić ili polazak u školu, delikatne situacije (npr. razvod roditelja), što će se realizirati kroz tematske roditeljske sastanke i individualne razgovore i savjetovanja.

Radno vrijeme:
PONEDJELJAK, UTORAK, ČETVRTAK I PETAK – 9:00 – 14:00
Mogući su i dogovori van navedenog vremena, ovisno o mogućnostima i potrebama roditelja.

Kontakt:
mob: 099 355 8593
e-mail: dvorepcici.psiholog@gmail.com

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes