VESELA MAŠKARANA ZABAVA U PRAKTIKUMU

Kad se male ruke slože, sve se može sve se može, tako su ove godine po prvi puta odgajateljice dječjeg vrtića odlučile organizirati maškaranu zabavu za djecu i roditelje u višenamjenskoj dvorani PraktikUm. Od ideje do realizacije prošlo je jako malo vremena, uložilo se puno truda, volje i rada i rezultat je bio savršen. Vidjeti toliko sreće, zadovoljstva, plesa i zabave u očima djece i roditelja bilo je neopisivo. Održane su dvije igre za roditelje, igra mumija i igra koja je potaknula natjecateljski duh kod njih samih. Natjecalo se 16 roditelja u četiri ekipe po četiri , cilj igre bio je čim prije probiti balon sjedanjem na njega 🙂 Igre za djecu su bile također natjecatesljkog karaktera, skakanje u vrećema i hodanje s obručima s ciljem gađanja malih obruča na noge od stolica. I djeca i roditelji su za kraj odplesali ples sa šeširom. Kako maškare ne bi bile maškare da nema krafni pobrinula se naša mama Dajana Demo koja je donirala krafne kako bi se zasladili i djeca i roditelji nakon svih odigranih igara. Plesnu i zabavnu atmosferu održali su gosti iznenađenja, Mesopustari Kraljevice koji su jako zagrijali atmosferu svojim ulaskom u PraktikUm. Zahvaljujemo se svima koji su se odazvali na našu malu maškaranu zabavu.

dav

dav

dav

dav

sdr

sdr

sdr

dav

mde

sdr

sdr

dav

sdr

dav

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes