Radionica izrade i ukrašavanja kućica za ptice

Dana 24.1.2019. održana je radionica s roditeljima i djecom na kojoj su se izrađivale i ukrašavale kućice za ptice te hrana za ptice. Od ponuđenih materijala moglo se naći mnoštvo različitih žitarica kojima se hrane ptice te različiti ukrasi kojima su se dekorirale kućice. Djeca su se rado uključila u izradu te su pomagala roditeljima kao i samostalno ukrašavala kućice. Vrijedne ruke su izradile i ukrasile ukupno 35 kućica koje će pružiti zaklon i hranu pticama za vrijeme hladnih dana. Vesela lica su spretno pomogla olakšati zimu našim raspjevanim susjedima kojih će, nadamo se, biti puno u dvorištu vrtića.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes