UPISI U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU 2019./2020. GODINU

Pozivaju se roditelji da od 21. do 25. siječnja 2019. godine izvrše prijavu djeteta u osnovnu školu. Djeca rođena od 01. travnja 2012. do 31. ožujka 2013. godine obvezna su pristupiti upisu u prvi razred osnovne škole prema upisnim područjima za svaku osnovnu školu, prema prijavljenom mjestu prebivališta odnosno boravišta djeteta. U nastavku slijedi javni poziv i obrasci za upis.

JAVNI POZIV

Naputak NZZJZ za upisni postupak

PLAN UPISA

UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Zahtjev za prijevremeni upis u I. razred osnovne skole

Zahtjev za privremeno oslobadanje od upisa u I. razred osnovne skole

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes