Božićna izložba

Dana 13.12.2018. s početkom u 17:30 sati održana je „Božićna izložba“ u Dječjem vrtiću „Orepčići“. Odgajateljica Patricia Peranić službeno je otvorila izložbu pozdravivši prisutne roditelje, odgajatelje i ostale članove obitelji. Izloženi radovi produkti su dječjeg truda i rada. Među mnoštvom radova mogle su se vidjeti različite kuglice, ukrasi od češera, anđelići, likovni uratci od gline, snjegovići, božićne jelke, prirodni sapuni, izrađene snježne kugle, kućice pod snijegom i slično. Puno veselja i veliku pozornost privukao je i božićni „photo booth“ uređen u sobi dnevnog boravka skupine „Zvrkići“. Djeca su se s veseljem, kao i roditelji, fotografirali u ukrašenom „photo boothu“ da ovjekovječe čarobni prizor s Božićne izložbe u njihovom vrtiću.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes