Radionica izrade ukrasa za Veselu bućicu

U vrtiću je, povodom budućeg događaja „Vesela bućica – radost djeci“, održana radionica izrade ukrasa od češera i najlon vrećica. Vrijedni roditelji i njihova djeca izrađivali su velike ukrase od češera i pompone od najlon vrećica. Interes i odaziv roditelja je bio jako velik, da smo uz dvije pripremljene sobe „Tigrova“ i „Kockića“ morali krenuti i u sobu od „Lavića“. Roditelji su iskazali svoju kreativnost i sposobnost manipuliranja žicom i kliještima kako bi napravili ukras od češera, a s druge strane timski rad kako bi se napravio pompon od najlon vrećica. Zahvaljujemo se svim roditeljima i djeci koji su sudjelovali na ovoj radionici. Napravljeno je više od stotinu pompona i nešto manje ukrasa od češera. Veselimo se i daljnjim budućim suradnjama s roditeljima i djecom.

dav

dav

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes