Projekt „Zub čistozub“ dobio donaciju

Već godinama u vrtiću provodimo projekt „Zub čistozub“ koji za svoj cilj ima kod djece razvijati naviku i znanja o pravilnom njegovanju usne šupljine i zuba i o važnosti istog te upoznati ih s liječnikom specijalistom (stomatologom) koji nam pomaže u očuvanju zdravlja usne šupljine i zubi.
12. rujna 2017. odgajateljice Marina Šanko-Brletić i Martina Bošnjaković te zdravstvena voditeljica Maja Tićak na obilježavanju Europskog dana oralnog zdravlja u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Primorsko goranske županije svim prisutnim stručnjacima i sustručnjacima prezentirale su dio tog projekta.
„Dentalna poliklinika Mady Maričić“ prepoznala je naš dugogodišnji trud i rad da djeci rane i predškolske dobi kroz igru i različite njima zanimljive aktivnosti približimo važnost dentalnog zdravlja te nam je donirala ormarić za pravilno čuvanje potrepština za održavanje higijene usne šupljine. Na tome im zahvaljujemo!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes