Rezultati upisa djece u Dječji vrtić “Orepčići” Kraljevica za pedagošku godinu 2017./2018.

Upravno vijeće Dječjeg vrtića “Orepčići” na sjednici održanoj 18.05.2017. donijelo je odluku da su sva djeca koja su pristupila upisu u Dječji vrtić “Orepčići” primljena, osim jednog djeteta koje nema prebivalište na području grada Kraljevice.

Upisni postupak završava potpisivanjem ugovora u periodu od 5.06.- 9.06.2017. u vrtiću.

Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece održati će se 6.06.2017. u 18 sati u prostoru vrtića.

Sve dodatne informacije roditelji mogu dobiti u Dječjem vrtiću “Orepčići” ili na broj telefona 051/281211.

Predsjednica Upravnog vijeća

Dragana Karan Popović