Odlazak na atletiku u Dvoranu mladosti kao “Mali nogometaši NK Rijeka”

Danas je za svih bio poseban dan jer su “Malci” i “Dupini” dobili priliku da jedan običan događaj kao što je odlazak na atletiku pretvore u čarobne i nezaboravne trenutke vrtićkog života.

DSC00472

Za to je trebalo malo dobre volje i organizacije, jedan super šofer i veeeliki plavi autobus NK Rijeka. U njemu se danas orilo od navijačke pjesme i plesa dok su lica malih navijača bila ozarena razdraganim osmijehom i blistavim očima na rumenim licima. Dječja radost i polet zarazio je, kao uvijek, i njihove odgajateljice koje su “tancale” po cijelom busu. Srca su nam bila prepuna radosti kad je autobus vozio kroz tunele ugašenih svjetla i trubeći iz sve snage. I kada su svi ljudi po Rijeci zastajali i promatrali nas kako prolazimo kao da idemo na neku tamo važnu utakmicu. E, to je pravi doživljaj ponosa i sportskog duha.
Za drugi put planiramo vožnju autobusom NK Rijeka po cijeloj Rijeci i Kraljevici jer je to najbolja vježba za naša srca i duše.

DSC_0276

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes