Poziv za upis u obvezni program predškole u ped. god. 2020./2021.

Javni poziv za upis u obvezni program predškole u pedagoškoj godini 2020./2021.godini

– za djecu koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja i obrazovanja –

Prijave za upis djece u program predškole u Dječjem vrtiću „ Orepčići“ će se zaprimati od 11. siječnja 2021. do 22. siječnja 2020. u vremenu od 8:00 do 17:00.

Za program predškole je potrebno prijaviti djecu koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja i obrazovanja, a rođena su do 31. ožujka 2015. godine.

Dokumenti potrebni za upis :

1. Popunjeni obrazac prijave,
  2. Popunjeni upitnik za roditelje djece polaznika predškole,
  3. Preslika izvatka iz matice rođenih ili preslika rodnog lista djeteta (neovisno o datumu izdavanja),
  4. Potvrda nadležnog liječnika o zdravstvenom stanju djeteta,
  5. Nalaz i mišljenje prvostupanjskog tijela vještačenja Centra za socijalnu skrb o postojanju teškoća u razvoju (za dijete s teškoćama u razvoju).

Program predškole započet će s provedbom 1. veljače i trajat će do 31. svibnja, 2021. godine.

U nastavku možete preuzeti obrasce – prijavu i upitnik te ih ispunjene, uz ostale dokumente donijeti u dječji vrtić.

prijava

upitnik

Za sva pitanja, stojimo na raspolaganju!

DV Orepčići, Kraljevica