Spremnost djeteta za polazak u školu

Poštovani roditelji djece školskih obveznika,

Pozivamo Vas na predavanje pod nazivom „Spremnost djeteta za polazak u školu“. Predavanje će održati psihologinja Helena Žagar u suradnji s odgajateljicama. Vrijeme održavanja je u utorak, 10.11.2020., s početkom u 17 sati, u Centru tehničke kulture Kraljevica (prizemno u dvorani).

Obzirom na nepredvidivost epidemiološke situacije, preporuča se dolazak na predavanje kako bismo uživo iskomunicirali sve što je bitno za upis i polazak djeteta u školu.

Napominjemo da su na ovo predavanje pozvani roditelji djece školskih obveznika s područja Grada Kraljevice, neovisno o tome pohađa li dijete vrtić.

Molimo Vas da se pri dolasku pridržavate obveznih epidemioloških mjera – upis na potpisnu listu, nošenje maske i dezinfekcija ruku pri ulasku u dvoranu.

Hvala i srdačan pozdrav,

DV Orepčići