“NEŠTO SE JAKO ČUDNO DOGODILO U MOJEM GRADU”

Izv. prof. dr. sc. Sanja Tatalović Vorkapić s Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci prevela je na hrvatski jezik društvenu priču o pandemiji korona virusa za djecu pod nazivom”Nešto se jako čudno dogodilo u mojem gradu” koji je namijenjen za djecu od 3 do 8 godina.  Priča  se nalazi u PDF formatu te je možete preuzeti i pročitati svojoj djeci kako biste im pojasnili ovu situaciju u kojoj se nalazi čitav svijet.

PDF format:  Nešto_se_jako_čudno_dogodilo_u_mojem_gradu

Priča je dostupna na poveznici: https://uniri.hr/wp-content/uploads/2020/03/Croatian_Something-Happened-in-My-City_USA_stv.pdf

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes