Božićna izložba

18.12.2019. u 17:30 sati otvorena je Božićna izložba dječjeg vrtića Orepčići. Mnoštvo roditelja i članova obitelji pohrlilo je u vrtić gdje su s oduševljenjem razgledavali dječje radove povodom nadolazećeg blagdana. Dječji rad i trud rezultirali su popunjenim prostorom cijelog vrtića, od soba dnevnih boravaka do hodnika i izložbenih prostora. Ove godine su djeca, između ostalog, mogla uživati i u „čarobnoj“ sobi gdje je u prigodnom ugođaju uz lampice i ukrase prikazan dječji animirani film “Rudolf, sob crvenog nosa”. Kako bi se večer upotpunila, djeca i svi prisutni mogli su se počastiti i prigodnim kolačićima koje su prethodno taj dan izradila djeca s odgajateljima. Za trajnu uspomenu na ovaj predivan događaj poslužio je i „photobooth“ u našem „Božićnom“ centru gdje su se uzvanici mogli fotografirati uz prigodne ukrase. Uz mnoštvo djece, roditelja, baka i djedova i ostalih članova obitelji, događaju su prisustvovali i djelatnici vrtića raznih generacija koji su se rado prisjetili lijepog vremena provedenog u našem vrtiću. Uz predivne uspomene na izložbu, iščekujemo sljedeće božićno okupljanje.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes